اخبــــــار برگـــزیده
امیر دریادار خادم بی غم:
مصونیت جامعه در برابر تهاجمات فرهنگی از برکات قرآن است


 آیین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه خواهران شاغل و همسران کارکنان نیروی دریایی ارتش با حضور نمایندگان کلیه مناطق و پایگاه های این نیرو در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، در این آیین دریادار خادم بیغم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: قبل از انقلاب برنامه های قرآنی در ارتش وجود نداشت اما امروز به برکت قرآن و انقلاب  جامعه ما، ارتش و به خصوص نیروی دریایی در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان مصون و محفوظ مانده است و شاهد فعالیت های قرآنی و آموزه های دینی در نیروی دریایی هستیم.

وی افزود: به وضوح می توان مشاهده کرد در دریانوردی ها  و سفرهای ناوگروه ها به مناطق دوردست کارکنان از قرآن و عمل به آن غافل نیستند و در این مهم باید با صلابت و اقتدار بیشتری پیش برویم.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین روشندل رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در سخنانی با تبریک به مناسبت آغاز هفته کرامت و بیان حدیثی از پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: در روز قیامت مومنان با نوری شناخته می شوند که این نور همان آیات قرآن است.

وی خاطر نشان کرد:برای رشد و تعالی در زمینه قرآن احتیاج به آماده سازی و درخشش در عرصه های مختلف قرآنی داریم.

گفتنی است در ابتدای این آیین حجه الاسلام حسن زاده معاون فرهنگی  و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش گزارشی از نحوه برگزاری این دوره از مسابقات ارائه کرد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح و هدیه از نفرات برتر مسابقات در رشته های مختلف تجلیل شد.


 
امتیاز دهی