تازه های خبری
 

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با وجود دو نیروی دریایی قدرتمند ارتش و سپاه دشمن در عرصه دریا هم که اصلی ترین نقطه تقابل با ایران است هیچ غلطی نمی تواند بکند.
به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در این همایش گفت: با بیان اینکه مشورت و هم اندیشی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه باعث پیشرفت هرچه بهتر اهداف سازمان و ایجاد  همدلی و اتحاد می شود خاطر نشان کرد: فرماندهی معظم کل قوا همواره بر این اتحاد و همدلی تاکید دارند و برگزاری این گردهمایی ها باعث ایجاد بازدارندگی می شود.
وی افزود: همه ی ما بر این باوریم که از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران تا به امروز که در چهلمین سال  پیروزی انقلاب اسلامی هستیم رمز موفقیت و پیروزی ،همین اتحاد و همدلی بین مردم و نظام بوده است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در زمینه دفاع و بازدارندگی توانسته ایم خود را به جهانیان ثابت کنیم گفت: جمهوری اسلامی ایران 8 سال جنگ تحمیلی را با موفقیت پشت سر گذاشت و به دشمن نشان داد که نیروهای مسلح و مردم ایران هر نوع تهدیدی را خنثی می کنند و امروز هم همه دنیا به این نتیجه رسیده که نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران از یک قدرت بازدارندگی بسیار قوی برخوردار است و اعترافات و صحبت های مقامات مسئول رسمی آمریکا مهر تأییدی بر این ادعاست.
دریادار فدوی افزود: عنایات خداوند متعال چنان رعب و وحشتی را در بین کشور های متجاوز قرار داده که همواره شاهد هستیم چند کشور به اصطلاح قدرتمند دور هم جمع می شوند تا برای جلوگیری از قدرت ایران تصمیم بگیرند و از پیشرفت نظامی و علمی جمهوری اسلامی ایران جلوگیری کنند. این ترس و بیم فقط ناشی از لطف پروردگار است که ما همواره شکرگزار آن هستیم.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر