تازه های خبری
 

 

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در اولین همایش مشترک دریایی ارتش و سپاه که در بندرعباس برگزار شد گفت: نیروهای دریایی ارتش و سپاه با نیت خدایی یک نیروی قدرتمند الهی هستند.
به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین محمد مظفری نژاد رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در این همایش با اشاره به دستورات امیرالمومنین علی(ع) به مالک اشتر و ذکر حدیث شریف «فَالْجُنُودُ، بِإِذْنِ اللهِ، حُصُونُ الرَّعِيَّةِ» خاطر نشان کرد: واژه «جنود» به معنی لشکریان است، بنابراین ارتش و سپاه در کنار هم به این معنی می رسند  و کلمه «باذن الله»  یعنی ارتش و سپاه باید به اذن و برای رضای خدا حرکت کنند.
وی افزود: استکبار جهانی همواره در پی آن است که بین ارتش و سپاه تفرقه بیندازد، ولی ما به یاد داریم  که امام خمینی(ره) ارتش و سپاه را یک لشکر خدایی می دانستند و باید بدانیم نیروهای دریایی ارتش و سپاه با نیت خدایی یک نیروی قدرتمند الهی هستند.
وی در ادامه گفت: ما در مقابل خود چند دشمن با یک هدف مشخص  که همان براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داریم،  دشمنان ما، ایران را یک تهدید بزرگ برای خود می دانند و همواره با نشست هایی که بین چند کشور همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و عربستان برگزار می شود بدنبال از بین بردن نظام و اعتقاد و ایمان ما هستند.
حجت الاسلام مظفری نژاد این گردهمایی را در راستای تحکیم وحدت بسیار موثر دانست و افزود: فرماندهان و کارکنان دو نیروی دریایی ارتش و سپاه لازم است به طور منظم و مستمر در تمام زمینه ها با یکدیگر همکاری و اتحاد داشته باشند تا دشمن بداند نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم و تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا برای هر نوع تهدیدی آماده است و هر تهاجمی را با پاسخی کوبنده مواجه می کند.
 

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر