تازه های خبری
 

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در هفتمین جشنواره مالک اشتر عنوان کرد: مهمترین شاخه در اشراف بحث فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار تورج حسنی مقدم در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر بهشتی و هفتادو دوتن از یارانش به مقام شامخ خانواده های شهدا که با ایستادن و صبوری خود به ما درس چگونه زیستن را دادند ادای احترام کرد.

امیر دریادار تورج حسنی مقدم ضمن اشاره به فرمان امیرالمومنین (ع) به مالک اشتر که طبق آن تکلیف یک فرمانده و مدیر مشخص می شود گفت: این فرمان نه فقط برای مالک اشتر بلکه برای جمیع انسان هاست، این فرمان در حدود چهارده قرن پیش صادر شده وتا به امروز همانند منشوری باقی مانده و خواهد ماند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: این چهار اصل یعنی ، 1. سازماندهی خوب 2. آموزش 3. مدیریت 4. مراقبت های ویژه،  مسیر حرکت اشراف را تشکیل می دهند.

وی افزود: اشراف باید آموزش مدار و پژوهش محور باشد، آینده مطلوب با امر پژوهش بدست می آید که یکی از چشم انداز های موضوع اشراف هم همین است.

امیر دریادار حسنی مقدم اضافه کرد: اشراف فقط رصد کردن زیر مجموعه ها نیست بلکه بایستی بدرستی ارزیابی کنیم که اگر این امر محقق نشود شایسته سالاری دقیق صورت نمی گیرد و نتیجه مناسبی در پی نخواهد داشت.

جانشین فرمانده نداجا گفت: چراغ راه ما اشراف است و ما با تکیه بر سخنان و رهنمود های  مقام معظم رهبری (مد ظله) باید سعی کنیم تا به این امر نزدیک و نزدیک تر شویم. و با کمک آن حضور در صحنه در کنار ایستادگی و مقاومت را به عنوان چشم انداز برای خودمان داشته باشیم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر