تازه های خبری
 

حجت الاسلام و المسلمین مظفری نژاد در هفتمین جشنواره مالک اشتر عنوان کرد: به موضوع اشراف در اسلام بسیار تاکید شده است.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین مظفری نژاد رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو در هفتمین جشنواره مالک اشتر ضمن گرامیداشت هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و هفتادو دوتن از یارانشان اظهار داشت: ناکام ماندن دشمن در رسیدن به اهداف شوم خود موجب گشت تا دست به ترور بزند و همین حرکت نابخردانه دشمن در نتیجه موجب شتاب گرفتن انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری نژاد گفت: اشراف در اسلام موضوع مهمی است به گونه ای که هم در آیات قرآن و هم در احادیث و روایات ما به آن تاکید شده است.

وی افزود: انسان در هر مرحله از زندگی که به عنوان مدیر و مسئول انتخاب شد باید به زیر مجموعه هایش توجه کافی و وافی را داشته باشدکه اگر غیر از این باشد نتیجه مطلوبی در پی ندارد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نداجا عنوان کرد: اشراف یعنی دقت و توجه به عملکرد زیر مجموعه ها که طبق فرمایش امیر المومنین (ع) به مالک اشتر، که ای مالک مبادا کسانیکه نام های کوچک دارند ولی کارهای بزرگ انجام می دهند و همچنین کسانیکه نام های بزرگ دارند ولی کارهای کوچک انجام می دهند از دید تو پنهان بمانند.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری نژاد اضافه کرد: کار در نیروی دریایی با سایر نیروها متفاوت است برای نمونه مدت سفرهای دریانوردی این نیرو تا چهار ماه هم می رسد و خانواده این عزیزان باید این دوری را تحمل کنند و همین هاست که ارزیابی آنان را سخت می کند.

وی در آخر گفت: اگر انسان برای خدا خدمت بکند، مایوس نشود و امیدوار به آینده باشد قطعا در زندگی برنده خواهد شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر