تازه های خبری
 

معاون فرهنگی و روابط عمومی عقیدتی سیاسی  نیروی دریایی راهبردی ارتش خبر داد: بمنظور ترویج فرهنگ قرآنی و استفاده بهینه از اوقات فراغت کارکنان و خانواده ها، ویژه برنامه های متنوعی در سطح کلیه مناطق و پایگاه های نداجا در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده معاون فرهنگی و روابط عمومی عقیدتی سیاسی نداجا در خصوص طرح های ویژه قرآنی که در سطح کلیه مناطق نداجا در حال برگزاری است اظهار داشت: هشتمین دوره مسابقات حفظ و قرائت غیر حضوری از 13 الی 23 تیر ماه با حضور بیش از 250 شرکت کننده در سطوح مختلف برگزار می شود.

وی افزود: همزمان با فرارسیدن مسابقات سراسری قرآن در سطح نداجا مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم در سطح مناطق و پایگاههای این نیرو بر پا می شود. پیش بینی می گردد در این رقابتها بیش از 1000 نفر شرکت کنند.در این دوره  تغییرات وسیعی در سطح مسابقات انجام می شود و همچنین رشته های مختلفی به این دوره از مسابقات اضافه می شود که هیجان ویژه ای را در بین مسابقه دهندگان ایجاد می نماید، مرحله سراسری نداجا از 26 الی 29 مرداد ماه در شهر مقدس قم برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده تصریح کرد: همزمان با فرارسیدن فصل تابستان جلسات ویژه ای اعم از کلاسهای قرآنی، فرهنگی، علمی و زبان در مراکز فرهنگی نداجا برپا شده است. بیش از 150 کلاس با 1600 شرکت کننده که درحاشیه این جلسات برپایی اردوهای تفریحی ، زیارتی وسیاسی بازدید از مراکز علمی و آموزشی، جشنواره سرود و همایش های مختلفی نیز تدارکات دیده شده است. اعزام اساتید به مناطق و پایگاه ها ، تقدیر از فعالین مذهبی و فرهنگی و خانواده های نمونه از دیگر برنامه ها می باشد.

معاون فرهنگی و روابط عمومی عقیدتی سیاسی نداجا گفت: هدف از برگزاری این برنامه ها تقویت بنیه معنوی خانواده ها و فرزندان ، آوردن سبک زندگی معنوی و دینی، مقابله با تهاجم نرم و حیله های دشمنان داخلی و خارجی و ایجاد روحیه شور و نشاط معنوی در سطح نداجا می باشد.امید ما به شفاعت ائمه و دعای خیر شهدا است.

وی در پایان از مساعدت و همراهی فرماندهان و مسئولین و همت  بی دریغ دست اندر کاران و مسئولین فرهنگی در این مسیر قدر دانی کرد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر